Stenové debnenie Frami

Vysoké pracovné náklady na stavbách významne vyžadujú ľahké a rýchle debeniace systémy. Bez výnimky, počet komponentov, ktoré musia byť premiestnené určujú čas na debnenie a napokon aj náklady na stavbu. Ľahké stenové debnenie Frami zostavíte ručnou manipuláciou bez použitia žeriavu. Jeho jednoduchosťou znižuje náklady na prepravu a dobu prenájmu.

Rámové stenové debnenie

Rámové stenové debnenie je ideálne na rýchle a hospodárne debnenie bez žeriava alebo aj s jeho pomocou. Vhodné najmä pre malé a stredné stavby a to najmä pre základy, steny a stĺpy. S jeho použitím jednoducho vytvoríte rohy, debniace stĺpy, čelá a napojenia stien. Vďaka vysokokvalitnej preglejke s plastovým povrchom sa dočkáte čistého vzhľadu betónu. Vzájomne zosúladené šírky panelov a plynulé výškové osadenie panelov sa optimálne prispôsobí každému stavebnému objektu. Vďaka vyrovnávacím spojom nevyžaduje žiadne dodatočné vystuženia.

 

Stĺpové stenové debnenie

Stĺpové stenové debnenie umožňuje vyhotoviť prierezy stĺpov až do 80 cm x 80 cm. Na ich vyhotovenie sa používajú univerzálne panely, ktoré je tiež možné použiť aj pre rohy, čelá a napojenia stien.

Univerzálne panely sú použiteľné aj v normálnom stenovom debnení pomocou jednoduchého uzatorenia otvorov v debniacich doskách. Kvôli širokému použitiu panelov sa pri prenájme sa v zásade znížia veľkosti zásob a následne aj celkové náklady na prenájom.

Vďaka praxou overenému príslušenstvu stĺpové debnenie umožňuje rýchlu montáž, demontáž a premiestnenie.

 

Prenájom stenového debnenia

Firma Slovnapo vám ponúka vysokokvalitné stenové debnenie Fram od firmy Doka. V závislosti od vašich požiadaviek vám zostavíme návrh debniaceho materiálu presne na váš projekt.

Či už chcete monolitické stĺpy, na ktorých zhotovenie sa používajú univerzálne panely, alebo vám dodáme rohové prvky pre zhotovenie vonkajších, či vnútorných rohov.

Ak potrebujete ešte niečo jedinečnejšie ako riešenie rôznych oblúkových múrov z betónu, nebojte sa prísť a my vám poradíme. Máme riešenia na každú vašu požiadavku.

Vypracovaný plán na realizáciu debnenia, je dodávaný spolu s debnením.

Univerzálne stenové debnenie Frami