Stropné debnenie Dokaflex

Stropné debnenie je neoddeliteľnou súčasťou všetkých stavieb. Firma Slovnapo ponúka svojim klientom profesionálne debnenie od firmy Doka značky Dokaflex pre rýchle a flexibilné debnenie stropov ľubovoľného pôdorysu. Debnenie je vhodné najmä pre ručnú prácu.

 

Stropné debnenie Dokaflex

Dokaflex vyniká hlavne svojou flexibilitou. Zaručuje vám rýchlu a jednoduchú montáž a demontáž debnenia stropov. Vysúvanie nosníkov zabezpečuje stropnému debneniu veľa pozitívnych vlastností ako napríklad dokonalé prispôsobenie pri stĺpoch a stenách, jednoduché riešenia prievlakov a konzól v rámci systému. Vďaka robustným systémovým komponentom  a voľne voliteľným debniacim doskám dosiahnete prvotriedne povrchy betónu.

 

Prenájom stropného debnenia

U nás vám vypočítame presnú spotrebu a zabezpečíme vám stropné debnenie priamo na stavbu. Požičiame vám tiež vibračné náradie značky ENAR, potrebného ku betonáži stropných dosiek, prievlakov, prekladov a rôznych ďaľších vodorovných konštrukcií s ktorými sa môžete stretnúť na stavbe počas realizácie.

Prievlaky – príklad realizácie

Pre realizáciu prievlaku do výšky 90 cm použijeme debniace nosníky nastojato. Rozmiestnenie nosníkov závisí od šírky aj výšky prievlaku spolu s hrúbkou betónovanej stropnej dosky. Výška bočných stien debnenia prievlaku je stanovená bez betónovaných konštrukcií  nad prievlakom.

Ak potrebujete stropné debnenie, neváhajte sa nám ozvať. Radi sa Vami prekonzultujeme všetky potrebné záležitosti, navrhneme riešenia a podelíme sa s Vami o naše skúsenosti. Pevne veríme, že s rozhovoru s nami bude spokojný a naše debnenie sa bude nachádzať na Vašej stavbe.

Stropné debnenie – príklad zhotovenia prievlaku